محل تبلیغات شما
سلام آقای ظریف و ممنون

در شهر من (اراک) هوا آلوده است، اما به جای تجهیز کارخانجات و واحدهای صنعتی به فیلترهای مورد نیاز یا انتقال آنها به مکانی دیگر، تجهیزات گرانقیمت ارسال پارازیت نصب می گردد تا مردم همچنان با پرداخت هزینه های سنگین داروهای خود را تامین کنند، اما با این حال مردم هزاران بار اسم این شهر(اراک) را در گیرنده های ماهواره خود و نه به خاطر آلودگی هوا که به خاطر آب سنگین شنیده اند و ذوق نکرده اند، فریاد زده اند، که هوا آلوده است، زندگی سخت است و هزینه ها بالاست و بلافاصله شبکه های برون مرزی را از دست داده اند.

قیمت زندگی در کشور دوست داشتنی ام ایران منطقی نیست، نسبت درآمدها و هزینه ها با هم جور در نمی آید، این جاده گویی انتها که هیچ، حتی نیمکتی برای نفس گرفتن ندارد. اما هنوز من کار میکنم و امیدوارم و لبخند می زنم و اعتماد می کنم، من پای اعتماد خود و حمایت خود هستم. این دردها را تحمل میکنم و لبخند می زنم چون از این کشور نرفته ام و اعتقاد دارم می توانم کار کنم (هر چند با سختی بسیار) ، و برای خود تصمیم میگیرم و امروز شما هم اینگونه نشان داده اید. من هم مثل شما تنها به قدرت لایزال الهی تکیه می کنم و از این پس تصمیمات جدی تری برای آینده خود خواهم گرفت چرا که نتیجه ی اعتماد خود را می گیرم. این متن گلایه نامه نیست، بلکه درد دلی است دوستانه و تشکری است فراوان از شما که درک می کنید، امیدوارم با لغو تحریم ها کمی تنفس آزاد داشته باشیم و با ثبات تر کار کنم . اما ممنون آقای دکتر ظریف ، به خاطر همه چیز از شما تشکر میکنم . به خاطر پایمردی ، پشتکار و تلاش بی وقفه ای که داشته اید و دارید. به خاطر همه ی این سختیها که همگی در حال تحملش هستیم و به امید کاسته شدن آنها ، به خاطر رنج چهار سال پیش و برای رهایی از این کابوس هشت ساله.
و امیدی که شما ایجاد کردید تا تحمل این سختیها کمی راحت تر شود . و به خاطر انگیزه ای که این روزها برای کار کردن دارم و به خاطر لبخندی که آرامش را به ما هدیه می دهد از شما ممنونم.
و باز هم به امید فردایی که حالا و با این شرایط، در کنار هم میتوانیم بسازیم و سلام به دنیایی که می تواند به ما به عنوان جامعه ای بشری نگاه کند که برای دیگران تهدیدی نیست.

آقای دکتر ظریف از شما ممنونم، امشب چراغهای کافه آنتراکت به احترام شما و فن مذاکره شما روشن میشود.

آیا مردم ایران مسئولیت پذیر هستند یا خیر ؟

تیم ملی فوتبال ایران و جام ملت های آسیا 2019

آسمان تو چه رنگ است امروز ؟

خاطر ,هم ,، ,ظریف ,کار ,ای ,به خاطر ,از شما ,و به ,از این ,هزینه ها

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وکیل پایه یک دادگستری